B2B

TR.  |  ENG.

Ersa Esans Ve Ambalaj

1978 yılında İstanbul Eminönü’nde kurulan Ersa Esans; kozmetik ambalajları ve esans sektöründe aktif olarak rol almaktadır. Geçen 40 yıllık süreçte ürün çeşitliliği, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin saygın firmaları arasında yer almakta olup profesyonel çalışanlarıyla hizmet vermektedir.
Başta parfüm ambalajları ve esans olmak üzere krem ambalajları, kozmetik ambalajları gibi birçok ürün grubunun tedariğini ve satışını yapan firmamız, yurt içi ve yurt dışında iş birliği içinde olduğu birçok firma ile güçlü bağlar kurarak sayısız yeniliğe öncülük etmiştir. Standart ürün tedariği dışında markaların talepleri doğrultusunda teknolojik ve donanımlı altyapımız ile proje bazı ürün tedariği yapıyor, projelerinize sizler kadar değer verip katkı sağlıyoruz. Kuruluşumuzdan bugüne AR-GE, Kalite Kontrol ve Satış/Pazarlama departmanlarımız ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye devam ediyoruz. Hedefimiz: kalite ve hizmette en iyi olmak, parfüm şişesi ve esans sektörünün gelişmesine katkı sağlayıp, bu alanda edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi müşterilerimize aktarmak; gelecek trendler için yeni parfüm şişeleri ve esanslar yaratarak sektörde lider firma olarak kalmaktır.

Uzman kadromuz ve donanımlı laboratuvarlarımızda markanıza özel geliştirdiğimiz esanslar ile ihtiyacınız olan her alanda eşsiz kokulara sahip olabilirsiniz.

Geniş renk yelpazemiz ve farklı ebatlardaki ambalaj seçeneklerimiz ile siz sadece hayal edin, biz markanızı yaratalım. 

Esanslar ve kokular uygarlık tarihinin ilk çağlarından beri insan hayatında önemli bir yer kaplamaktadır. Tedaviden estetiğe, kullanım alanları her geçen gün katlanarak artan, ERSA ESANS olarak uzmanlaştığımız bu alanda markanızın imzası olacak kokuları profesyonel ekibimizle geliştiriyor ve ürünlerinizin hafızalarda eşsiz bir yer edinmesini sağlıyoruz.
Müşteri Yorumları
Kafamda kurguladığım herşeyi benimle beraber oluşturdular. Sayelerinde düşündüğümden daha iyi bir sonuçla karşılaştım. Her şey için teşekkürler...
Fahri Bakar
Tasarımcı
Dostlarıma güvenle tavriye edeceğim bir yer. Tüm isteklerimi tek bir yerden karşılamak işimde beni çok rahatlattı.
Mehmet Yanık
Kozmetikçi
Yeni projemizde çalışma imkanı buldum. İşlerindeki profesyonel yaklaşımları projemizde bize yön verdi. Yeniden çalışmak dileği ile...
Nalan Çalık
Pazarlama Müdürü
Ersa Esans
Logo
Ayarlarda kaydı etkinleştir - genel
Karşılaştırılacak ürünler
  • Toplam (0)
Karşılaştır
0

B2B

“B2B servisimiz yakında hizmetinizde…”